اولین تولید کننده اتاق رنگ ایرانی مورد تأیید شرکت ایساکو
تأییدیه شرکت ایساکو شرکت مهندسی مبتکر الکتریک
نماینده انحصاری شرکت STORM ترکیه در ایران
New Page 1

شرکت مهندسی مبتکر الکتریک تهران در سال 1370 تحت نام شرکت مهندسی مبتکر الکترونیک تهران فعالیت خود را در زمینه های برق و الکترونیک آغاز نمود و از همان ابتدا با باور قلبی پایه گذاران خود به استقلال و خود کفایی صنعتی ، عهده دار طراحی و اجرای پروژه های متعددی در زمینه اتوماسیون صنعتی و به موازات آن تأسیسات الکتریکی گردید.

این شرکت در سال 1375علاوه بر حفظ فعالیت های قبلی با ایجاد حوزه جدیدی از فعالیت به جمع تولید کنندگان قطعات خودرو پیوست و به سرعت به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی قطعات الکترونیک و الکترومکانیک اتومبیل های پژو 405، پژو پارس، پژو RD ، سیتروئن زانتیا ،پراید و سیناد جای خود را در بین قطعه سازان داخلی باز کرد.

با توجه به تنوع فعالیت های طراحی ، مهندسی و اجرایی شرکت در حوزه های مختلف مرتبط با صنایع برق و الکترونیک در سال 1386 نام شرکت از مبتکر الکترونیک به مبتکر الکتریک تغییر یافت و همزمان فعالیتهای جدیدی در حوزه های طراحی و اجرای واحدهای سیار و طراحی ، ساخت و نصب اتاق های رنگ به فعالیت های شرکت اضافه گردید.

استفاده از دانش فنی روز دنیا و ارتباط مستقیم با شرکت های طراح اتاق رنگ در کانادا ، چین و ترکیه و نیز انتقال دانش فنی طراحی اتاق های رنگ از کانادا به ایران موجب گردید که توان تولید اتاق های رنگ به سرعت به صورت تخصصی در شرکت ایجاد گردد و این شرکت به عنوان تنها تولید کننده تخصصی اتاق رنگ و یکی از معدود شرکت های ارائه دهنده خدمات مهندسی اتاق رنگ در ایران مطرح گردد.

فعالیت های جاری شرکت مهندسی مبتکر الکتریک عبارتند از:

طراحی وساخت اتاق های رنگ صنعتی
تولید انبوه قطعات خودرو
طراحی و ساخت واحد های سیار امدادی
طراحی و اجرای تأسیسات الکتریکی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رزومه کاری شرکت، مدیران و فعالیت های جاری شرکت به وب سایت های www.metec.ir و www.mobileunits.ir مراجعه نمایید.

صفحه اصلی